ÖVRIGT / Vapen & Militaria / Flintlåspistoler 13385207
nr 1338 5207
Flintlåspistoler
2 st, Intarsia. Längd: 39 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 27 juli 2020
kl 18:50:19
700 kr
1.000 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.200 kr